Heyet Listesi

 

2013 Yılı Bakanlık Temsilcileri:

Hüdaverdi BENZER (İzmir Arkeoloji Müzesi)

Mehmet Sönmez KÖSE (Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü)

Veysel ÖZTÜRK (Manisa Müzesi)

Uğur SERDEN (Bergama Müzesi)

 

Prof. Dr. Celal ŞİMŞEK, Kazı Başkanı, (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).

Yrd. Doç. Dr. Erim KONAKÇI, Heyet Üyesi, (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).

Öğr. Gör. Mehmet OKUNAK, Heyet Üyesi, (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).

Öğr. Gör. Umay OĞUZHANOĞLU AKAY, Heyet Üyesi, (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).

Arş. Gör. M. Ayşem SEZGİN, Heyet Üyesi, (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).

Arş. Gör. Bilge YILMAZ KOLANCI, Heyet Üyesi, (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).

Arş. Gör. Barış YENER, Heyet Üyesi, (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).

Uzm. Mustafa BİLGİN, Heyet Üyesi, (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).

Arş. Gör. Yasemin İNCEELGİL, Heyet Üyesi (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).

Öğr. Gör. Çağrı Murat TARHAN, Heyet Üyesi, (Restoratör-Pamukkale Üniversitesi).

Uzm. Saadet Mutlu KAYTAN, Heyet Üyesi (Mimar-Pamukkale Üniversitesi).

Uzm. Ali Bedrettin BOZ, Heyet Üyesi (Mimar-Pamukkale Üniversitesi).

Uzm. Erkan BALOĞLU, Heyet Üyesi (Restoratör-Pamukkale Üniversitesi).

Öğr. Gör. Dr. Aylin KÖSELER, Heyet Üyesi, (Doktor-Pamukkale Üniversitesi, Tıp Fakültesi).

Epigrafist Prof. Dr. Francesco GUİZZİ, Roma Ricercatore La Sapienza Üniversitesi, İtalya.

Epigrafist Alister FILIPPINI, Roma Ricercatore La Sapienza Üniversitesi, İtalya.

İ. Erhan EMEKLİ, Fotoğraf Sanatçısı

  

Arkeologlar:

Alp KAVAS

Ayşegül ARIĞ

Barış TAŞDEMİR

Burcu AKÇA

Burcu DERİN

Burcu EREZ

Esra YİYİT

Fatma KIYAK

Gökhan YILMAZ

Kürşat POLATÇIL

Pınar KIZILTEPE BİLGİN

Semih AKDEMİR

Sevcan ŞİMŞEK

 

Sanat Tarihçi:

Burcu DEĞİRMENCİOĞLU

Taner BABATAŞ

 

İnşaat Mühendisi:

Merve TUNÇOĞLU

 

Mimar:

Elif ÇETİNKAYA

Ezgi YÜRÜK

 

Restoratörler:

Mehmet LİMON (Taş Ustası)

Doğan SAZAK (Taş Ustası)

Hakan YILDIZHAN (Taş Ustası)

Cihat YORULMAZ

Ecem DÖKÜMTAŞ

Eda ALTUNCU

Enver GÜNDÜZ

Mehmet YURTSEVER

Seher BAYRAM

Sinem DÖLEN

Ömer Paşa BUNER

Yücel ERDAŞ

 

Restorasyon Bölümü Öğrencileri:

Çağrı ÖZYÜREK  (Akdeniz Ünv.)

 

Sanat Tarihi Bölümü Öğrencileri:

Merve ÖZCAN  (Pamukkale Ünv.)

 

Arkeoloji Bölümü Öğrencileri:

Ali Ercan AKKOÇ (Nevşehir Ünv.)

Arzu CİBA (Pamukkale Ünv.)

Aslı RUŞEN  (Trakya Ünv.)

Aynur YILMAZER  (Nevşehir Ünv.)

Can KATIRCIOĞLU  (Pamukkale Ünv.)

Can ŞİBE  (Pamukkale Ünv.)

Cenk AŞKIN  (Pamukkale Ünv.)

Ceren GÖKCAN  (Pamukkale Ünv.)

Çiğdem ŞAHİN  (Pamukkale Ünv.)

Eda OVA  (Pamukkale Ünv.)

Elif KARAGÖZ  (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Ünv.)

Enes ERDAL  (Pamukkale Ünv.)

Eylem ÖZDEMİR  (Pamukkale Ünv.)

Fatih TÜRKER  (Pamukkale Ünv.)

Fatih YÖRÜK  (Nevşehir Ünv.)

Fatma Nur GÜNGÖR  (Pamukkale Ünv.)

Gözde YAĞLIDERE  (Pamukkale Ünv.)

Hasan GÖRMEZ  (Pamukkale Ünv.)

Hatice KARACAN  (Pamukkale Ünv.)

Hümeyra Elçin AKYOL  (Pamukkale Ünv.)

İpek ÖZTÜRK  (Selçuk Ünv.)

Kayhan YAĞLIDERE  (Uludağ Ünv.)

Koray İPEK  (Dokuz Eylül Ünv.)

Melodi ÇETİNKAYA  (Trakya Ünv.)

Merve ÇELİK  (Pamukkale Ünv.)

M. Nurdan GÜVEN  (Pamukkale Ünv.)

Övünç EGE  (Hacettepe Ünv.)

Özgür Can BOZDOĞANOĞLU  (Pamukkale Ünv.)

Özlem KÖSE  (Pamukkale Ünv.)

Rahime AKÇA  (Pamukkale Ünv.)

Sabahattin TEMEL  (Pamukkale Ünv.)

Sabri GÖK  (Pamukkale Ünv.)

Saliha EFE  (Pamukkale Ünv.)

Sedat TİRMEK  (Adnan Menderes Ünv.)

Sevda İSENÇ  (Pamukkale Ünv.)

Sırrı GER  (Pamukkale Ünv.)

Sinem AYABAK  (Pamukkale Ünv.)

Tuğçe GÜDER  (Pamukkale Ünv.)

Uğur Can ULUDAĞ  (Pamukkale Ünv.)

Ümran KAYA  (Pamukkale Ünv.)

Yasemin AYNACIOĞLU  (Pamukkale Ünv.)

Yasemin ÇAKIR (Pamukkale Ünv.)

Zehra CEYLANCI  (Selçuk Ünv.)

 
laodikeia laodikeia laodikeia

laodikeia laodikeia laodikeia

laodikeia laodikeia laodikeia

laodikeia laodikeia laodikeia

laodikeia laodikeia laodikeia

laodikeia laodikeia laodikeia

laodikeia laodikeia laodikeia 

 


Bu site Laodikeia Kazı Başkanlığı tarafından hazırlanmıştır. Site içerisinde yer alan ögelerin tüm kullanım hakları saklıdır.