Heyet Listesi

LAODİKEİA ANTİK KENTİ 2005 YILI KAZI VE RESTORASYON PROJESİ HEYET ÜYELERİ LİSTESİ

Doç. Dr. Celal ŞİMŞEK, Kazı Başkanı, (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).
Yrd. Doç. Dr. Mustafa BÜYÜKKOLANCI, Heyet Üyesi, (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).
Yrd. Doç.Dr. Yasemin ER, Heyet Üyesi, (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).
Uzm. Bahadır DUMAN, Heyet Üyesi , (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).
Arş. Gör. Mehmet OKUNAK, Heyet Üyesi (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).
Arş. Gör. M. Ayşem TARHAN, Heyet Üyesi (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).
Arş. Gör. Sedat AKYOL, Heyet Üyesi, (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).
Arş.Gör. Erim KONAKÇI, Heyet Üyesi, (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).
Arş. Gör. Zeliha GİDER, Heyet Üyesi, (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).
Doç. Dr. Mehmet MEDER, Heyet Üyesi, (Sosyolog-Pamukkale Üniversitesi).
Prof.Dr. Emin ERDEM, Heyet Üyesi, (Kimyasal Analiz, Pamukkale Üniversitesi).
Doç.Dr. Çağrı ERGİN, Heyet Üyesi, (Mikrobiyoloji, Pamukkale Üniversitesi-Tıp Fakültesi)
Yrd. Doç. Dr. Mustafa KARATEPE, Heyet Üyesi (Antropoloji-Tıp Tarihi, Pamukkale Üniversitesi).
Doç.Dr. Esat ADIGÜZEL, Heyet Üyesi, (Pamukkale Üniversitesi- Tıp Fakültesi).
Arş.Gör.Dr.G.Nilüfer YONGUÇ, Heyet Üyesi,(Pamukkale Üniversitesi-Tıp Fakültesi).

Arkeolog:
Emel DEREBOYLU
Sedat AKKURNAZ
Aydın ERÖN
Özge BÖKER
Zerrin KUZU
Ersin ERDEMLİ
Mevlüt KOÇAN
Ayla BAŞ
Hasan HORZUMLU
Gökçen İSKENDER

Sanat Tarihçi:
Hidaye BAL

Restorasyon:
Mehmet Limon (Restoratör Yardımcısı-Taş Ustası)
Rahşan Karamık (İstanbul Üniversitesi, Restorasyon)
Yeliz Aslan (İstanbul Üniversitesi, Restorasyon)

Grafik Bölümü Öğrencileri:
Burhan Şahoğlu (Dokuz Eylül Üniversitesi- Grafik Bölümü)
Serdar Güngör (Mimar Sinan Üniversitesi- Grafik Bölümü)
Süleyman Utku Bozkurt (Dokuz Eylül Üniversitesi- Grafik Bölümü)

Mimarlık Bölümü Öğrencileri:
Emre Sulaoğlu (Bahçeşehir Üniversitesi)
Alperen Aydın (Bahçeşehir Üniversitesi)
Mehmet Baykara (Bahçeşehir Üniversitesi)


Arkeoloji Bölümü Öğrencileri:
1. Zehra Ova (Pamukkale Üniversitesi)
2. Ali Cem Külcü (Pamukkale Üniversitesi)
3. Rabia Kadıoğlu (Pamukkale Üniversitesi)
4. Bilun Şen (Pamukkale Üniversitesi)
5. Filiz Özdemir (Pamukkale Üniversitesi)
6. Cem Tutlu (Pamukkale Üniversitesi)
7. Hüseyin Kıyak (Pamukkale Üniversitesi)
8. Bekir K. Çakır (Pamukkale Üniversitesi)
9. Ferda Zorlu (Pamukkale Üniversitesi)
10. Sadi Yaren (Pamukkale Üniversitesi)
11. Mehmet Aksu (Pamukkale Üniversitesi)
12. Emre Ekin (Pamukkale Üniversitesi)
13. Seçil Kayacık (Pamukkale Üniversitesi)
14. Sinem Çelik (Pamukkale Üniversitesi)
15. Yasin Turan (Pamukkale Üniversitesi)
16. Fatma Rençber (Pamukkale Üniversitesi)
17. Bilge Yılmaz (Pamukkale Üniversitesi)
18. Gözde Adıgüzel (Pamukkale Üniversitesi)
19. Duygu Sayın (Pamukkale Üniversitesi)
20. Leyla Korkmaz (Pamukkale Üniversitesi)
21. Merve Tandoğan (Pamukkale Üniversitesi)
22. Ümit Özkan (Pamukkale Üniversitesi)
23. Gökhan Yılmaz (Pamukkale Üniversitesi)
24. Özge Kocaman (Pamukkale Üniversitesi)
25. Selma Çiftçi (Pamukkale Üniversitesi)
26. Kürşat Polatçıl (Pamukkale Üniversitesi)
27. Gülay Demirkıran (Pamukkale Üniversitesi)
28. Mustafa Kağıtçı (Pamukkale Üniversitesi)
29. Ümit Kemal Parlak (Pamukkale Üniversitesi)
30. Ayşegül Arığ (Pamukkale Üniversitesi)
31. Fethiye Kocabaş (Pamukkale Üniversitesi)
32. Süleyman Memiş (Pamukkale Üniversitesi)
33. Müge Timar (Pamukkale Üniversitesi)
34. Arzu Deniz Karabeyin (Pamukkale Üniversitesi)
35. Mehmet Başçı (Pamukkale Üniversitesi)
36. Koray Usta (Pamukkale Üniversitesi)


   

 

  

  

  

  

  

 

 


Bu site Laodikeia Kazı Başkanlığı tarafından hazırlanmıştır. Site içerisinde yer alan ögelerin tüm kullanım hakları saklıdır.