Heyet Listesi

2009 YILI LAODİKEİA ANTİK KENTİ HEYET VE ÖĞRENCİ LİSTESİ

Bakanlık Temsilcileri; Metin İMREN (İzmir Müzesi), Ümit YARICI (Van Müzesi), Gül KARAÜZÜM (İznik Müzesi)

Prof. Dr. Celal ŞİMŞEK, Kazı Başkanı, (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).

Prof. Dr. Mehmet MEDER, Heyet Üyesi, (Sosyolog-Pamukkale Üniversitesi).

Uzm. Bahadır DUMAN, Heyet Üyesi , (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).

Öğr. Gör. Mehmet OKUNAK, Heyet Üyesi (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).

Arş. Gör. M. Ayşem SEZGİN, Heyet Üyesi (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).

Arş. Gör. Barış YENER, Heyet Üyesi, (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).

Arş. Gör. Erim KONAKÇI, Heyet Üyesi, (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).

Arş. Gör. Sedat AKYOL, Heyet Üyesi, (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi).

Öğr. Gör. Umay OĞUZHANOĞLU, Heyet Üyesi, (Arkeolog-Pamukkale Üniversitesi)

Prof. Dr. Emin ERDEM, Heyet Üyesi, (Kimyasal Analiz- Pamukkale Üniversitesi).

Prof. Dr. Halil KUMSAR, Heyet Üyesi, (Pamukkale Üniversitesi, Jeoloji Bölümü).

Doç.Dr. Raşit URHAN, Heyet Üyesi, (Pamukkale Üniversitesi- Biyoloji Bölümü).

Yrd. Doç. Dr. İsmail AYTAÇ, Heyet Üyesi, (Sanat Tarihçi- Fırat Üniversitesi).

Mehmet ÇAKIR, Fotoğraf Sanatçısı.

Ali Rıza COŞKUN, Vinç Operatörü.


Arkeologlar:

Ark. Mustafa BİLGİN

Ark. Zerrin KUZU

Ark. Barış TAŞDEMİR

Ark. Bilge YILMAZ

Ark. Gözde ADIGÜZEL

Ark. Leyla KORKMAZ

Ark. Gökhan YILMAZ

Ark. Fatma RENÇBER

Ark. Ayşe Gül ARIĞ

Ark. Emre EKİN

Ark. Kürşat POLATÇIL

Ark. Mehmet AKSU

Ark. Murat KALEM



Restoratörler:

Mehmet LİMON (Taş Ustası)

Uğur GENÇ

Uluç ERTEN

Fatih ŞAHİN

Behiye SOYDAN

Ferhat KUTLU

Özgür GEMİCİ



Restorasyon Bölümü Öğrencileri:

Deniz ŞEKER (İ.Ü. Restorasyon Böl.)

Gülçin TUNA (İ.Ü. Restorasyon Böl.)

Oğuz YILMAZ (S. Demirel M.Y.O. Restorasyon Böl.)

Şerife ÇELİK(Trakya Üniverisitesi)

Şükran ÇİFTÇİ (Süleyman Demirel Üniversitesi)

Yeşim YAMAN (Trakya Üniverisitesi)



Arkeoloji Bölümü Öğrencileri:

Alp KAVAS (Pamukkale Üniversitesi)

Burak KARA (Pamukkale Üniversitesi)

Burcu AKÇA (Pamukkale Üniversitesi)

Burcu DERİN(Pamukkale Üniversitesi)

Burcu EREZ (Pamukkale Üniversitesi)

Burcu TURGUT (Pamukkale Üniversitesi)

Burçin AYDIN (Pamukkale Üniversitesi)

Burhanettin ÖZTEKİN (Pamukkale Üniversitesi)

Buse Aysun AKAAY (Pamukkale Üniversitesi)

Cansu ŞAHİN (Pamukkale Üniversitesi)

Cemal KABA (Pamukkale Üniversitesi)

Cüneyt ÖZ (Selçuk Üniversitesi)

Çağlayan GÜNEŞ (Pamukkale Üniversitesi)

Çağrı DURMUŞ(Pamukkale Üniversitesi)

Deniz VARMAZ (Pamukkale Üniversitesi)

Dilek ALTUNAY (Selçuk Üniversitesi)

Emel KIRMIZI (Pamukkale Üniversitesi)

Emre BAŞ (Pamukkale Üniversitesi)

Erkan ALA (Pamukkale Üniversitesi)

Esra YİYİT (Pamukkale Üniversitesi)

Gamze SALMAN (Pamukkale Üniversitesi)

Hasret KARAALİOĞULLARI (Pamukkale Üniversitesi)

Hatice İlkay ERDOĞAN (Pamukkale Üniversitesi)

Hikmet Burcu AKKAŞ (Pamukkale Üniversitesi)

Hikmet TÜRKELLİ (Pamukkale Üniversitesi)

Hüseyin Onur ERDEM (Pamukkale Üniversitesi)

İbrahim KIRICI (Pamukkale Üniversitesi)

İlkay GÖÇMEN (Mersin Üniversitesi)

İpek ENCİN (Pamukkale Üniversitesi)

Kübra ÇALIŞIR (Pamukkale Üniversitesi)

Kübra YURT (Pamukkale Üniversitesi)

Leyla CEYLAN (Pamukkale Üniversitesi)

M. Mustafa ŞAHİN (Pamukkale Üniversitesi)

Medine Elçin ZİHNİ (Pamukkale Üniversitesi)

Mehmet OK (Pamukkale Üniversitesi)

Mehmet Salih ŞAHİN (Pamukkale Üniversitesi)

Mert SARI (Pamukkale Üniversitesi)

Merve Nur ERTUNÇ(Pamukkale Üniversitesi)

Merve ŞEN (Pamukkale Üniversitesi)

Metin BEŞTAŞ (Pamukkale Üniversitesi)

Nedim BAYCAN (Pamukkale Üniversitesi)

Nil BAL (Mersin Üniversitesi)

Nilay ÖZDEMİR (Pamukkale Üniversitesi)

Niyazi ŞAHİN (Pamukkale Üniversitesi)

Ömer TUNCAY (Pamukkale Üniversitesi)

Özge GÜLER (Pamukkale Üniversitesi)

Özlem SELAM (Pamukkale Üniversitesi)

Pelin KÖKLÜ (Pamukkale Üniversitesi)

Pınar KIZILTEPE (Pamukkale Üniversitesi)

Remziye KARACIK (Pamukkale Üniversitesi)

Saim AKGÜN (Pamukkale Üniversitesi)

Semih AKDEMİR (Pamukkale Üniversitesi)

Sevcan ŞİMŞEK (Pamukkale Üniversitesi)

Sezer SAYAN (Pamukkale Üniversitesi)

Suat CAMBAZ (Pamukkale Üniversitesi)

Süleyman YILDIZÇOBAN (Atatürk Üniversitesi)

Şeniz VARMAZ (Pamukkale Üniversitesi)

Şerife SARITAŞ (Pamukkale Üniversitesi)

Veli KORKMAZ (Pamukkale Üniversitesi)

Zehra ERCAN (Pamukkale Üniversitesi)



SERAMİK BÖLÜMÜ

Hülya ÖZAR



Sanat Tarihi Öğrencisi:

Asel İRGİN (Selçuk Üniversitesi, Sanat Tarihi )



ANTROPOLOG

Çağdaş ERDEM (Cumhuriyet Üniversitesi)



Antropoloji Öğrencileri

Nazlı Ceylan ÖZBAY (Ankara Üniversitesi Ant.)

Pelin TAŞ (Ankara Üniversitesi Ant.)

Saadet BIÇAK (Cumhuriyet Üniversitesi)



MİMARİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ


Fulya SELÇUK (İ.T.Ü. Mimarlık Böl.)

Merve TAŞPATLATAN (Mimar Sinan Ünv. Mimarlık Böl.)

Yunus KIVANÇ (İ.T.Ü. Mimarlık Böl.)



HİTİTOLOJİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİ

Zehra BİLGİN (İ.Ü.E.Ç. Dil. Hititoloji)



   

  

  

  

   

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  



Bu site Laodikeia Kazı Başkanlığı tarafından hazırlanmıştır. Site içerisinde yer alan ögelerin tüm kullanım hakları saklıdır.